Міжнародне патентування промислових зразків

Патент на промислові зразки, який отримано в Україні, надає охорону тільки на території України. Якщо ви плануєте експортувати продукцію в інші країни, для ефективного захисту вашого продукту необхідно одержати охорону в цих країнах, тобто запатентувати.

Право запатентувати промисловий зразок в іноземних державах має будь-яка особа.

Витрати, пов’язані з патентуванням промислового  зразка  в іноземних державах, несе заявник чи за його згодою інша особа.

Охорону промислового зразка в іноземних країнах можна одержати наступними шляхами:

  • подати заявку до відомства держави, у якій заявник бажає одержати охорону промислового зразка, згідно із законодавством цієї держави. Звертаємо Вашу увагу, що для подачі прямої національної заявки в обраній країні або країнах, необхідно спочатку подати заявку в Україні;
  • одержати правову охорону промислового зразка в декількох іноземних державах (згідно переліку країн-учасниць) згідно з Гаазькою угодою про міжнародну реєстрацію промислових зразків, для цього необхідно подати одну заявку в Міжнародне бюро ВОІВ;
  • отримати реєстрацію промислового зразка в країнах ЄС шляхом подачі однієї заявки однією мовою. Сплативши єдиний внесок, власник зареєстрованого промислового зразка одержує правову охорону на території всіх 28 держав-членів Європейського Союзу.

Фахівці нашої компанії на договірних умовах можуть надати консультаційні послуги з питань набуття прав на об’єкти ІВ за межами України та підготувати всі необхідні документи для подання заявки на  промисловий зразок, а також провести супроводження документів в іноземних державах.

Для цього необхідно укласти договір на надання патентних послуг та довіреність на право представляти інтереси з питань, пов’язаних із набуттям прав на об’єкти права інтелектуальної власності, їх реєстрацією, продовженням дії прав на ОПІВ, реєстрацією дій щодо розпорядження правами на такі об’єкти тощо.

Якщо Ви бажаєте отримати патент на промисловий зразок,
напишість нам, ми онлайн
, залиште повідомлення
, або знайдіть відповіді на додаткові запитання тут.