Реєстрація знаку в іноземних державах

Свідоцтво на знак для товарів і послуг в Україні надає її власнику права лише в Україні.

Якщо ви плануєте реалізовувати свої товари або надавати послуги в інших країнах, Вам необхідно захистити свій знак в інших країнах.

Витрати, пов’язані з отриманням свідоцтва на знак для товарів і послуг в іноземних державах, несе заявник чи за його згодою інша особа.

Охорону знака в іноземних країнах можна отримати наступними шляхами:

  • подати заявку до відомства держави, у якій заявник бажає одержати охорону згідно із законом і правилами, які регламентують реєстрацію знака в країні подання.
  • зареєструвати знак в іноземних державах згідно з Мадридською угодою про міжнародну реєстрацію знаків або Протоколом до цієї угоди.

Фахівці нашої компанії на договірних умовах можуть надати консультаційні послуги з питань набуття прав на об’єкти ІВ за межами України та підготувати всі необхідні документи для подання заявки на  знак для товарів і послуг, а також провести супроводження документів в іноземних державах.

Для цього необхідно укласти договір на надання патентних послуг та надати довіреність на право представляти інтереси з питань, пов’язаних із набуттям прав на об’єкти права інтелектуальної власності, їх реєстрацією, продовженням дії прав на ОПІВ.

Якщо Ви бажаєте зареєструвати знак для товарів і послуг,
напишість нам, ми онлайн
, залиште повідомлення
, або знайдіть відповіді на додаткові запитання тут.