Реєстрація кваліфікованого зазначення походження товару в іноземних державах

Свідоцтво на кваліфіковане зазначення походження товару, яке отримано в Україні, надає охорону тільки в межах географічного місця на території України, що визначено свідоцтвом. Якщо ви плануєте експортувати продукцію з використанням зазначення походження товару, пов’язаного з географічним місцем на території України, в іноземні країни, для здійснення ефективного захисту вашого продукту Вам необхідно отримати охорону в цих країнах. Для подання заявки на міжнародну реєстрацію зазначення походження товару в іноземних країнах необхідно спочатку зареєструвати таке зазначення в Україні.

Витрати, пов’язані з реєстрацією в іноземних країнах, несе заявник чи за його згодою інша особа.

Охорону зазначення походження товару, пов’язаного з географічним місцем на території України в іноземних країнах можна одержати згідно з Лісабонською системою міжнародної реєстрації найменувань місць походження, яка дозволяє отримати охорону найменування місця походження шляхом оформлення однієї реєстрації.

Реєстрація зазначення походження товару забезпечує надійний та ефективний захист прав виробника та підвищує авторитет як на міжнародному ринку, так і в Україні.

Якщо Ви бажаєте зареєструвати кваліфіковане зазначення походження товару в іноземних державах,
напишість нам, ми онлайн
, залиште повідомлення
, або знайдіть відповіді на додаткові запитання тут.