BlackBerry звинувачує Twitter в крадіжкі патентів

4 Березня 2019

Поділитись

Представники компанії BlackBerry звинуватили Twitter в тому, що краде інтелектуальну власність BlackBerry з метою переманювання частини її клієнтів до себе, а також використовує частини зареєстрованого патенту BlackBerry щодо деяких алгоритмів додатків-месенджерів, з тією ж метою. Варто відзначити, що звинувачення вже прийняло форму судового розгляду, яке почнеться вже досить скоро – однак BlackBerry вже раніше здійснювала щось подібне по відношенню до соціальної мережі Facebook, звинувачуючи її в тому ж форматі крадіжок інтелектуальної власності, втім, не без деяких підстав.

Що стосується поточного судового розгляду між Twitter і BlackBerry, то тут слід перш за все відзначити той факт, що компанія BlackBerry раніше відзначала, що факт виявлення крадіжки інтелектуальної власності пов’язаний перш за все з алгоритмами месенджера, який використовує раніше запатентовану технологію BlackBerry.

У цьому ж сенсі можна відзначити, що компанія BlackBerry раніше робила подібні спроби судового розгляду з Apple і Samsung, однак особливого успіху не досягла – це було ще в ту пору, коли BlackBerry прагнула змагатися з безліччю компаній в самих різних сферах діяльності і сегментах виробництва. Тепер, поки залишається невідомим, як саме вирішиться поточна суперечка між Twitter і BlackBerry, особливо з урахуванням того факту, що соціальна мережа Twitter продовжує зберігати мовчання і вважає за краще не відповідати на прямі провокації компанії, тим самим залишаючи за собою право в подальшому часу змінити факти.

Втім, варто відзначити той момент, що фахівці BlackBerry вже швидше за все підготувалися до майбутнього судового розгляду і приготували всі доводи щодо свого звинувачення. Стає зрозуміло, що для компанії така ситуація чудова нагода заявити про себе світові, а можливо, навіть відхопити частину призначеної для користувача аудиторії у Twitter.