Кому дістанеться інтелектуальна власність Xtal

10 Травня 2019

Поділитись

Нідерландський виробник фотографічного обладнання для напівпровідникового виробництва ASML Holding NV сьогодні повідомив, що американський суд виніс остаточне рішення на його користь в справі про крадіжку інтелектуальної власності ASML американською компанією Xtal, що займається розробкою програмного забезпечення.

Верховний суд округу Санта-Клара в Каліфорнії зобов’язав компанію Xtal виплатити ASML 845 мільйонів доларів і наклав судову заборону на її діяльність.

Найбільший виробник фотографічного обладнання розповів, як він став жертвою корпоративного шпигунства.

За словами компанії, рішення буде скасовано, оскільки Xtal знаходиться в стані банкрутства. Однак відповідно до угоди про врегулювання ASML в кінцевому підсумку стане власником більшої частини або навіть всієї інтелектуальної власності Xtal.

В рамках судової заборони суд зобов’язав Xtal припинити розробку програмних продуктів, які включають інтелектуальну власність ASML. Судова заборона також забороняє Xtal протягом певного часу працювати в сфері «обчислювальної літографії» – категорії, до якої належить програмний продукт ASML Brion.