Київхліб остаточно програв Roshen права на торт

17 Липня 2019

Поділитись

Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Київхліба проти АМКУ і Roshen.

Верховний Суд в складі Колегії суддів Касаційного господарського суду залишив без задоволення позов ПАТ “Київхліб”, який оскаржував рішення Північного апеляційного суду та Господарського суду в частині правомірності рішення Антимонопольного комітету на користь кондитерської корпорації Roshen в суперечці про захист інтелектуальної власності.

Згідно з рішенням Верховного суду, рішення попередніх інстанцій про те, що виробництво торта “Казковий ключик” можуть вводити в оману споживачів торта “Золотий ключик” виробництва Roshen є правомірними, а доводи позивача – необгрунтованими. Оскарженню рішення не підлягає.

Нагадаємо, раніше ТОВ Київський БКК подало до Касаційного госпсуд Верховного Суду скаргу на постанову Північного апеляційного суду від 5 березня 2019 року та рішення Господарського суду Києва від 2 листопада 2018 року, якими підтверджена правота рішення Антимонопольного комітету про порушення Київським БКК конкурентного законодавства при виробництві тортів “Казковий ключик “, упаковка якого настільки схожа на торт” Золотий ключик “виробництва Roshen, що може ввести в оману споживачів.