Новинки патентів…

16 Квітня 2020

Поділитись

Майбутнє повинно бути цікавим враховуючи нові зареєстровані патенти. Пропонуємо Вам з ними ознайомитися.

І перший патент зареєструвала компанія Samsung Display. І це буде безрамковий дисплей, який скоріше за все буде використовуватися в лінійці Galxy. У заявці описується екран-водоспад, який заходить за всі чотири краї корпусу, але кути при цьому залишає металевими. Можливо, це дозволить збільшити міцність і довговічність смартфона.

Поки залишається незрозуміло, що станеться з фронтальною камерою. Швидше за все, її запровадять під сам екран, адже такі технології вже існують, впровадження такої функції залишається лише питанням часу.

Джерело!

Наступний цікавий патент зареєструвала компанія Apple. Він передбачає, що можна буде заряджати всі свої гаджети один від одного. Наприклад годинник Apple Watch можна буде покласти на iPhone, його – на iPad, а планшет – на MacBook. Енергія буде послідовно передаватися від одного пристрою до іншого.
Apple навчить свої гаджети заряджати один від одного - фото 397338

Відповідно до опису патенту, енергія на індукційну котушку подається безпосередньо від мережі або акумулятора пристрою у залежності від того, чи під’єднано планшет або ноутбук до розетки. Система автоматично розпізнає, який з гаджетів вимагає зарядки й активує відповідний режим роботи.

Джерело!

І останній патент – це рулонний ТВ-дисплей від LG. У складеному стані пристрій не займе багато місця. Таким чином, панель можна буде без проблем інтегрувати в різні інтер’єри.

Для переведення пристрою в робочий стан досить буде витягнути екран з корпусу. Циліндричний модуль може монтуватися як вертикально, так і горизонтально.

Скоріш за все, користувачі зможуть витягати дисплей на певну довжину – скажімо, для повноцінного перегляду відеоматеріалів або тільки лише для відображення корисної інформації.

У патенті йдеться, що екран може бути виконаний за технологією органічних світлодіодів (OLED). Чи не виключений також варіант застосування електронного паперу. Заявка на патент була подана ще в грудні 2016 року, але виданий документ тільки зараз. Про плани LG Display по комерціалізації рулонного телевізора поки нічого не повідомляється.

 

Джерело!

Сподіваємося, що компанії зможуть реалізувати свої плани. А ми і далі будемо за ними слідкувати