Roshen судиться за бренд Київський торт з виробником морозива

7 Лютого 2020

Поділитись

Кондитерська корпорація Roshen cудітся за право використання ТМ “Київський торт” з харківським виробником морозива – компанією Хладопром. Про це свідчать дані в Держреєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, Roshen просить суд заборонити Хладопром використовувати в своїй діяльності в Україні позначення “Київський торт” як окремо, так і разом із зображенням листя каштана, плодів каштану для морозива. Використання цих елементів, на думку корпорації, порушує права інтелектуальної власності Roshen. Також кондитери попросили суд вилучити з обороту і знищити всі упаковки та етикетки з назвами в і анулювати свідоцтво про реєстрацію на знак для товарів і послуг ТМ “Хрещатик Київський торт”.

У грудні 2019 року Господарський суд Києва задовольнив позов Roshen в повному обсязі. Але 13 січня компанія Хладопром звернулася з апеляцією в Північний апеляційний суд Києва з вимогою скасувати рішення суду першої інстанції. Розгляд апеляції призначено на 11 лютого.

Нагадаємо, Roshen вважає Київський торт тільки своїм. Спори з питань використання ТМ “Київський торт” Roshen веде з різними виробниками ще з 2017 року. Компанії вдалося відстояти своє право на використання відповідної ТМ у Київського БКК – компанії уклали мирову, а з асортименту БКК пропав “Київський торт”. Також Roshen домоглася зупинки продажів Київських тортів в мережі Ашан, якщо це не торти виробництва корпорації. А виробник Київського торта “Белларія” намагався відстояти своє право на випуск відомого кондитерського виробу.

Крім Київського торта, предметом судових розглядів став торт “Казковий ключик” виробництва БКК, який, на думку Roshen, вводив в оману споживачів тортів “Золотий ключик”.

Крім того, Roshen намагається відстояти своє право на використання червоного кольору в упаковці тортів – позов корпорації до Мінекономіки з цього приводу розглядається в судах.

Джерело: https://biz.liga.net/all/prodovolstvie/novosti/roshen-suditsya-za-brend-kievskiy-tort-s-prodavtsom-morojenogo