Swatch Group подала в суд на Samsung через копіювання товарних знаків

1 Березня 2019

Поділитись

Swatch Group подала офіційну скаргу на Samsung Electronics, заявивши, що південнокорейська компанія зазіхнула на її інтелектуальну власність в дизайні завантажуються для розумних годин цифрових циферблатів. Швейцарська годинна компанія вважає, що в циферблатах декількох розумних годин Samsung використовується дизайн, ідентичний або практично збігається з дизайном годинника брендів Longines, Omega, Swatch і Tissot, якими вона володіє.

«Це безсоромне копіювання товарних знаків може мати тільки одну мету – скористатися славою, репутацією і доброзичливістю користувачів до продуктів і знаків компаній групи Swatch, ретельно створюваним протягом десятиліть», – заявила Swatch Group в своєму позові, поданому до окружного суду США (південний округ Нью-Йорка).

Swatch зажадала судового розгляду за скаргою, в якій також йдеться про недобросовісну конкуренцію та нечесної ділової практики, і розраховує на відшкодування збитків на суму понад $ 100 млн ( «Тризначна сума в мільйонах доларів»).

Компанія заявила, що вдалася до заступництва правоохоронних органів Сполучених Штатів, тому що саме там зареєстровані її товарні знаки і там же додатки для годин Samsung Gear Sport, Gear, S3 Classic і Frontier могли завантажувати дизайни циферблатів, що порушують її зареєстровані товарні знаки.

«Це явне, умисне і міжнародне порушення наших товарних знаків компанією Samsung, – заявив представник Swatch. – Постраждалі марки коштують мільярди ». У свою чергу, південнокорейський виробник відмовився давати коментарі на запити журналістів Reuters.