YouTube заплатив власникам авторських прав 3 мільярди доларів

21 Листопада 2018

Поділитись

Google намагається все сильніше викорінити піратство з інтернету. І тепер Mountain View заявила, що сервіс YouTube заплатив вже 3 мільярди доларів власникам авторських прав через Content ID. Це особлива система сервісу, яка сканує кожне завантажене відео, з усією базою. Це зроблено для того, щоб виявляти відео, яке використовує інтелектуальну власність інших людей.

Поки що ідентифікатор YouTube далекий від досконалості. Багато хто почав вимагати дохід від відео, навіть якщо їх IP-адреса не був позначений. А багато відео, яке знаходилося в спірній ситуації, так і не були видалені. Так само на додаток до 3 мільярдів, сервіс виплатив 1,8 мільярда доларів музичним виконавцям з жовтня 2017 року по вересень 2018 року, і це все за рахунок реклами.

Компанія сказала, що вклала більше 100 мільйонів доларів в розробку Content ID. Дана розробка допоможе поліпшити якість відео на сервісі, збільшити дохід від реклами, а також зменшить піратство в інтернеті. Амстердамський університет підтвердив своїм дослідженням, що піратство за останні роки зменшилося.

Так само Google розповів, що вони не тільки допомагають заробляти законним власникам продуктів, але і заважають заробляти піратам. Сервіс пошуку видалив більше 3 мільярдів URL-адрес. А також відхилив більше 10 мільйонів оголошень, які порушують права сайтів.