Авторський рецепт: як захистити?

29 Березня 2024
Авторський рецепт: як захистити?

Поділитись

Унікальність та популярність закладів громадського харчування підкреслюють не тільки якісний сервіс та смачна їжа/напої, а й особливий підхід до приготування страв. Авторські рецепти приготування завжди яскраво виділяють ресторани поміж конкурентів та сприяють створенню позитивної репутації закладу.

Для того, щоб підкреслити свою оригінальність, а також захиститися від недобросовісних «колег по цеху», підприємці можуть отримати охоронні документи на власні авторські рецепти.

Давайте розберемося, як це можна зробити та які переваги дає реєстрація авторських рецептів.

Які переваги реєстрації авторського рецепту?

Як отримати охоронний документ на авторський рецепт?

Щоб отримати патент на свій авторський рецепт, слід переконатися у його реальній новизні та відповідності вимогам патентування. Адже тільки новий, раніше невідомий нікому рецепт, може отримати охоронний документ. Після того, необхідно подати заявку до Відомства, що буде містити всі необхідні документи та детальну інформацію про рецепт.

Для того, щоб гарантовано отримати охоронний документ, запобігти відмові у реєстрації та офіційно затвердити свою унікальність на ринку – звертайтеся до фахівців у сфері інтелектуальної власності.

Досвідчені патентні повірені допоможуть обрати ефективну модель захисту ваших об’єктів інтелектуальної власності та стануть надійною підтримкою в процесі реєстрації.

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом та отримайте вичерпну консультацію та фахову допомогу:

 

+38 (073) 853 26 13

info@globalexpert.ua

Також, якщо ви маєте необхідність у проведенні судової експертизи у сфері інтелектуальної власності – довірте це завдання команді GlobalExpert.UA.

GlobalExpert.UA – кращі експерти в більше ніж 30 галузях. З нами здійснено понад 12 тисяч експертних досліджень, всі послуги надаються з чітким дотриманням строків.

Подати заявку онлайн на реєстрацію об’єктів інтелектуальної власності: http://tm.ipexpert.org.ua/golovna/