Перевірка торговельної марки

7 Лютого 2024
Перевірка торговельної марки

Поділитись

Перевірка торговельної марки у реєстрах

Для мінімізації ризиків отримати відмову в реєстрації торговельної марки слід провести перевірку ТМ в різних базах та реєстрах. Перевірка ТМ – це обов’язкова процедура перед виходом ваших товарів та послуг на ринок. Вона допоможе вам:

Перевірка торговельної марки самостійно

Перевірку торговельної марки можна провести самостійно. Для цього потрібно:

  1. Для початку перевірте назву вашої ТМ у соціальних мережах та інтернеті. Чи не має схожих? В яких контекстах вони використовуються?
  2. Перевірка ТМ у відкритому державному реєстрі торговельних марок. Користуючись фільтрами на сайті Відомства ви зможете побачити вже зареєстровані діючі ТМ в Україні.
  3. Слід завчасно потурбуватися і про масштабування бізнесу в майбутньому. Тож перевірку вже існуючих ТМ слід здійснити і в базі торговельних марок Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Попередня перевірка ТМ є особливим і дуже важливим етапом для реєстрації торговельної марки. Ігноруючи цей етап або виконавши його недостатньо якісно можна витратити багато сил, грошей, часу та нервів. Тому уникати процес перевірки – небезпечно для вашого бізнесу.

Для того, щоб не отримати відмову у реєстрації торговельної марки радимо звертатися до фахівців у сфері інтелектуальної власності. Адже кожен з перерахованих методів перевірки не дає вичерпного розуміння, чи дійсно немає схожих ТМ.

До прикладу, у разі перевірки ТМ в державному реєстрі, ви зможете побачити тільки ті торгові марки, реєстрація яких на даний момент часу успішно завершена і всі збори по ній сплачені. При цьому, ви не побачите свіжі заявки, які були подані на реєстрацію нещодавно. До того ж, інформація у держреєстрі тільки про ТМ в Україні і не включає перевірку ТМ в інших країнах. Також держреєстр не покаже неоплачені заявки. Відтак, ризики отримати відмову збільшуються.

Здійснити якісну перевірку унікальності торговельної марки та зареєструвати ТМ вам допоможуть досвідчені фахівці GlobalExpert.UA.

Про повний супровід реєстрації ТМ в Україні та за кордоном разом з GlobalExpert.UA читайте ТУТ

Звертайтесь: +38 (073) 853 26 13, info@globalexpert.ua

Залишайте заявку на консультацію прямо зараз: https://tm.ipexpert.org.ua/golovna/