Реєстрація ТМ в Україні самостійно

7 Березня 2024
Реєстрація ТМ в Україні самостійно

Поділитись

Реєстрація торговельної марки в Україні самостійно: що слід знати?

Реєстрація торговельної марки в Україні – необхідна процедура для тих, хто бажає захистити свій бізнес від недобросовісних конкурентів, збільшити власні прибутки та мати можливість масштабувати продаж товарів або послуг за кордоном. Зареєструвати торговельну марку можуть як фізичні так і юридичні особи.

Які переваги має зареєстрована торговельна марка в Україні?

Як зареєструвати торговельну марку в Україні самостійно?

Для початку вам потрібно підготувати матеріали заявки та подати їх до Відомства, складені відповідно до вимог.

В заяві про державну реєстрацію торговельної марки слід вказати ПІБ заявника, контактні дані, дату подання заявки, зображення торговельної марки з стандартними чи нестандартними символами, зазначити колір або кольорову гаму ТМ, зазначити перелік товарів та (або) послуг, які класифіковані згідно з Міжнародною класифікацією товарів і послуг. Перелік документів що додаються:  документ про сплату збору за подання заявки, комплект фотокопій, переклад на українську мову додаткових матеріалів, перелік товарів та (або) послуг, для яких просять охорони торговельної марки, опис торговельної марки, інші документи.

У Відомстві заявка на реєстрацію торговельної марки пройде формальну та кваліфікаційну експертизи. Під час яких буде визначено відповідність всім встановленим до ТМ вимогам та перевірено на тотожність і схожість з уже існуючими ТМ.

ВАЖЛИВО. У разі якщо ваша ТМ не буде відповідати встановленим вимогам або буде схожою до інших вже зареєстрованих знаків, ви можете отримати відмову у реєстрації. Тож, для того, щоб цього не сталося, радимо ретельно перевірити наявність схожих ТМ у реєстрах, а також детально ознайомитися з вимогами до ТМ на етапі ДО подачі заявки.

Якщо вам складно розібратись з перевіркою вашої ТМ, не вистачає часу на роботу з документами, боїтеся отримати відмову у реєстрації та втратити час – слід скористатись послугами представника у справах інтелектуальної власності.

Спеціалісти GlobalExpert.UA готові допомогти. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом та отримайте вичерпну консультацію та фахову допомогу:

+38 (073) 853 26 13, info@globalexpert.ua.

Подати заявку в режимі онлайн: http://tm.ipexpert.org.ua/golovna/