Як зареєструвати логотип?

21 Березня 2024
Як зареєструвати логотип?

Поділитись

Як зареєструвати свій логотип, для чого він може знадобитися та які переваги можна отримати від реєстрації? Давайте детально розберемося.

Що таке логотип?

Логотип – це графічний, текстовий або комбінований символ, який представляє компанію, продукт, приватну особу чи організацію. Він виражає основну суть бренду та може презентувати цінності та місії компанії.

Для чого потрібен логотип?

Набір графічних/текстових символів чи зображення допоможе його власнику виділитися на ринку, а потенційним клієнтам – швидко знаходити товари/послуги за візуальними позначеннями. Адже без логотипів ми б не змогли розрізняти продукти на ринку та не орієнтувалися в їх якісних відмінностях.

Вдалий логотип здатен суттєво підвищити продажі та масово популяризувати ваші продукт/послугу/компанію, оскільки першим контактує візуально з вашим клієнтом.

Які переваги можна отримати від реєстрації?

Як зареєструвати логотип?

Логотип зазвичай є частиною торговельної марки та реєструється на загальних підставах як і будь-який товарний знак. Та перед тим, як передавати заявку та необхідні документи до Відомства, проведіть попередню перевірку логотипу на схожість із вже зареєстрованими. Адже якщо цього не зробити – ви ризикуєте отримати відмову у реєстрації.

Якщо вам складно розібратись з перевіркою, не вистачає часу на роботу з документами, боїтеся отримати відмову у реєстрації та втратити час – слід скористатись послугами представника у справах інтелектуальної власності.

Спеціалісти GlobalExpert.UA готові допомогти. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом та отримайте вичерпну консультацію та фахову допомогу:

+38 (073) 853 26 13, info@globalexpert.ua.

Наші патентні повірені з досвідом роботи понад 15 років допоможуть вам зареєструвати торговельну марку, логотип, фірмовий стиль, брендбук та авторські права «під ключ» у визначений строк.

Подати заявку онлайн: http://tm.ipexpert.org.ua/golovna/